Misi & Visi Sekolah

Misi & Visi Sekolah

Visi Baru SK Nami

Visi Baru SK Nami

Sejarah Guru Besar

Senarai Guru Besar

1. Ali Bin Eding (1958 - 1976)
2. Raja Ahmad Bin Raja Sulaiman (1976 - 1977)
3. Haji Saad Bin Ariffin ( 1977 - 1984)
4. Haji Morad Bin Omar (1985 - 1987)
5. Wan Senu Bin Wan Mahmud (1988 - 1994)
6. Jamil Bin Othman (1994 - 1995)
7. Hj Osman B Hj Mohamad (1995 - 1996)
8. Zulkipli Bin Hj Abdullah ( 1996 - 1999)
9. Tn.Hj Sulaiman B Ahmad (1999 - 2000)
10. Abd Alim Bin Kassim (2000 - 2001)
11. Mahmud Bin Mat Sah (2001 - 2002)
12. Tn Hj.Khosim Bin Rejab (2002 - 2003)
13. Tn.Hj.Md Daud Bin Mat (2003 - 2005) Pemangku Guru Besar
14. Tn. Hj. Md Ayob Bin Yaacob (2006 - 2008)
15. Pn. Hjh Tana Azira Bt Abdullah (2008 - 2009)
16. Lim Gek Yan (2009 - 16 Mei 2010)
17. Mohd Basri Bin Baharom (16 Mei 2010 - Disember 2011)

18. Shohaimi bin Abu Bakar (9 Disember 2011 - Julai 2012)
19. Mohamad Khamaruddin bin Md Nor (Julai 2012 - 31 Dis 2012)
20. Saad Bin Jali (24 Feb 2013 - April 2016)
21. Ahmad Muslim Bin Mahmood (16 Ogos 2016 - kini)

Ahmad Muslim Bin Mahmood

 Saad bin Jali
 
Mohamad Khamaruddin bin Md Nor

Shohaimi bin Abu Bakar

Mohd Basri bin Baharom 

Puan Lim Gek Yan

Puan Tana Azira

 Tuan Haji Md Ayob bin Yaacob  






Read more...

UPTOWN HOMESTAY KUALA NERANG

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Penafian: Pihak Sekolah Kebangsaan Nami tidak bertanggungjawab bagi apa-apa kehilangan atau kerugian yang disebabkan oleh penggunaan mana-mana maklumat yang diperolehi dari portal ini. (nami7007)

  © Blogger templates Newspaper III by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP